Haber

1 Nisan’da Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri nelerdir? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ Sorularınıza cevap olacak tüm haberler için sizi içeriğe götürebiliriz…

1. Geçen gün bir güzellik merkezine gittikten sonra paylaşım yapan Özge Ulusoy’un son hali görenleri şaşırttı.

2. Aralarında kaotik bir ilişki yaşayan Melis Buse Betkayan ve Reşit Bozdağ başka bir skandalla gündemde. Reşit Bozdağ, Melis Buse Betkayan’ın darp edildiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Detaylara hep birlikte bakalım.

3. Siyasete adım atacağı iddia edilen Gülşen’e CHP’den milletvekili adaylığı teklif edildiği iddiası bomba gibi gündeme geldi. Ancak Gülşen’in avukatı Emek Emre tezleri yalanladı.

4. Sevgilisiyle yaptığı paylaşımlar çok konuşulan Mika, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Mika Raun bu sefer erkek arkadaşının omuzlarında twerk yapıyor

5. Danla Bilic, Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener ile yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

6. Yeni filminin çekimleri için Antalya’ya gelen Henry Cavill, setten fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Cavill sette verdiği pozlarla resmen ateş püskürdü! ?

7. Ünlülerin peş peşe milletvekili adaylığını açıkladığı bu günlerde İlyas Salman da gündem oldu. Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu İlyas Salman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla TKP İstanbul Milletvekili adayı olduğunu duyurdu.

habervarto.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu